Domov > > Katalóg
Akcie , zľavy Svetelné zdroje Batérie , nabíjačky Nabíjacie prenosné svietidlá Prenosné Lampy Ručné svietidlá , čelovky Predlžovacie prívody Domáca automatizácia Bezdrôtové zvončeky Prepäťová ochrana Elektroinštalačný materiál LED Strip pásy Spájkovacia technika Interierové svietidlá Prachotesné svietidlá Priemyselné svietidlá Reflexné prvky Auto žiarovky

Kompletný zoznam tovaru
RÝCHLE HĽADANIE

Konverzný kurz: 1€ / 30,126SKK Ceny sú uvedené s DPH. Obchodné podmienky Reklamačné podmienky Ochrana osobných údajov
O FIRME

Benlux. s.r.o

Dovoľujeme si Vám predstaviť firmu Benlux SK s.r.o., ktorá si od svojho vzniku r. 1994, našla svoje pevné miesto na slovenskom trhu.

Naša firma je zameraná na veľkoobchodnú, ako aj malobchodnú činnosť v sortimente elektroinštalačného materiálu, svetelných zdrojov, svietidiel a batérií rôznych značiek.

Snahou našej firmy je maximálne vychádzať v ústrety potrebám svojich zákazníkov vypracovávaním cenových ponúk, ponukou kvalitných výrobkov, poskytovaním čo najlepších obchodných podmienok, zabezpečením včasných dodávok, organizovaním dopravy až ku klientovi a poskytovaním čo najkvalitnejších služieb vo všetkých oblastiach spolupráce.

Budeme radi, keď sa nám podarí nájsť odpoveď na všetky Vaše priania a požiadavky a dokážeme ich aj včas a kvalitne splniť. Urobíme všetko pre to, aby úroveň poskytovania našich služieb bola stále lepšia, aby sa práve naša firma stala aj Vašim spoľahlivým partnerom, ktorý vždy pomôže pri plnení Vašich zámerov.

Obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov


IČO: 36378747
DIČ: 2020119464

IČDPH: SK2020119464 

Obchodný register : Okresný súd Žilina
Zápis číslo: 10999/L

 


Kontrolný orgán

 

Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj

Predmestská 71, P.O. Box B-89; 011 79 Žilina 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 041/ 7632 130
fax č.: 041/ 7632 139
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovým automatom, musíte mať zapnutý Javascript pre jeho zobrazenie
mapa